• Duphaston + Euthyrox 50

    , Autor:

    Dobrý deň,

    môže sa prosím kombinovať duphaston s euthyrox 50? Mám konečne super výsledky z endo tak sa bojím či ich duphaston nemôže zhoršiť.
    Druha otázka, snažíme sa o tehotenstvo a ovulujem na 22 deň, ale o 4 dni nato už spinim až krvacam tak mi môj Gynekolog dal tento liek ale povedal že ho mám nasadiť od 15-25 dna. Keď som sa pýtala či mi to nezablokuje ovulaciu povedal že nie. Je to takto správne nemám to nasadiť až na 23 deň po ovulácii?

    Dobrý deň, ak máte kratší menštruačný cyklus a posunutú ovuláciu, bez úpravy cyklu môže byť s otehotnením problém. Aj napriek nasadeniu liečby sa Vám však cyklus neupraví za mesiac. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.