• Liečenie

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, mám stále mykozy a nič mi nezaberá, už neviem čo robiť. Vedeli by ste mi odporučiť niečo na liečbu? Poprípade existujú nejaké lieky na úpravu flóry bez kyseliny mliečnej? Mám pochybnosti že vďaka tomu sa mi stále vracia mykoza, vždy po dobratí liekov sa mi to stále vrátilo, zvláštny kyslý zápach a hustý krémový výtok. Po roku a pol bezvýznamného liečenia som stratila aj cit v pošve, pri pohlavnom styku už nič necítim a je mi to veľmi nepríjemné. Prosím poraďte. Ďakujem

    Dobrý deň, môže sa u Vás jednať o dlhodobo pretrvávajúcu bakteriálnu vaginózu. Nepoznám však žiadne bližšie informácie ohľadom prípadne už užívaných vaginálnych probiotík, alebo realizovaných vyšetrení a ich výsledkov, preto je veľmi ťažké sa takto bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri pretrvávaní ťažkostí navštíviť Vášho obvodného gynekológa.