• Krvácanie z tabliet

    Dobrý deň,po pôrode mi dr napísala na preliečenie zdola Clotrimazol,hneď po 1 tablete som začala krvácať. Mysleli sme,že je to menzes po 600nedelí. Po 7dňoch krvácania som opäť užila 1 tabletu zdola a opäť nastalo krvácanie. Zastavili sme ho injekciou a liekmi lebo bolo silné. Následne mi dr napísala Polygynax - opäť som sa po prvej tablete ráno rozkrvácala. Neviete čím to môže byť? Na sone nič nenašla ale neviem ako preliečiť infekciu,keď po každej vloženej tablete krvácam… ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, po užití Clotrimazolu sa niekedy môže objaviť bordovo-červený výtok. Ak sa však vyskytlo silné krvácanie, je správne, že ste s ďalšou aplikáciou nepokračovali. Príčin zakrvácania môže byť viacero, nevylučujem ani prvú menštruáciu po pôrode, ktorá môže byť silnejšia. Nepoznám však dôvod, pre ktorý Vám boli tieto preparáty predpísané, teda nepoznám výsledok kultivačného vyšetrenia, rovnako tak nepoznám žiadne ďalšie bližšie informácie, ani nálezy, preto je ťažké sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.