• Cisársky rez

    , Autor: Monik2306

    Dobrý deň prajem
    Som po pôrode už 3 mesiace, urobili mi cisársky rez kde mi zasiahli aj do staršej jazvy po slepcom creve. Rez sa mi po 6dnoch cely+ až jazva po slepaku zapálil , horúčky atd… chodila som denne na čistenie konečne sa rana zavrela a prestala hnisat. No pred týždňom mi rez pukol na mieste pri slepom reže a vytiekol odtiaľ hnis. Cistim to liehom a betanidom.
    Chcem sa opýtať či si to mám ísť radšej celé otvoriť a dať vyčistiť.
    Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, takto bez videnia nálezu sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam sa ísť ukázať či už k obvodnému gynekológovi alebo do zdravotníckeho zariadenia, kde bol výkon realizovaný, ako aj riešené komplikácie po výkone.