• tampóny

    , Autor: Eris

    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je pre mňa nejak škodlivé užívanie tampónov počas MS, ak som mala v minulosti problém s krčkom - 1. predrak. štádium (posledný cytoster bol už ok) a HPV stále prítomné. Ďakujem.

    Dobrý deň, užívanie tampónov nemá vplyv na výsledky cytológie z krčka maternice, ani na prítomnosť HPV.