• Chcem radu

    , Autor: Romanka222

    Dobry den chcem radu strasne mam bolesti krize az pali aj vagini aj vitoky mam bola som svojho lekara tvrdi ze mam zvedsene vajecniki ako nefunkcne menzes som mala 7.11 tri dni silne aj mam navali chcem radu aku liecbu ci to moze mat stoho bolesty dakujem

    Dobrý deň, ak máte spomínané ťažkosti, Váš obvodný gynekológ Vám mal urobiť výter z pošvy a nasadiť potrebnú liečbu. Možte si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte vaginálne probiotiká. Čo sa týka nálezu na USG, neviem sa vyjadriť. Rovnako tak bez poznania výsledkov vyšetrení, bližších informácií a okolností, sa Vám objektívne bližšie neviem vyjadriť. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.