Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
10,951 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Macmiror complex 500

  , Autor:

  Dobre rano mam jednu otazku dnes by som si mala dat prvu tabletu macmiror complex 500 na vkladanie. Lenze som 5 mesiacov po akutnom cisarskom reze. Moja otazka znie nemoze mi nijak ublizit ucinok lieku na pooperacny rez? Dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nemusíte mať obavy, Macmiror sa vkladá do pošvy a s cisárskym rezom a s maternicou to nemá žiaden súvis. Inak jazvu na maternici už máte prakticky skoro vyhojenú, trvá asi 6 mesiacov kým je jazva úplne vyhojená. Pokračujte v úživaní Macmiroru.

Podobné otázky

 • Macmiror complex 500 glo vag 12

  , Autor:

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je normálne mierne až miestami aj žiadne svrbenie vonkajších rodidiel pri braní kapsúl Macmirror complex 500. Beriem ich už 3 deň a pociťujem toto svrbenie a otázka je či mám pokračovať v liečbe a počkať či to svrbenie prejde či je to normálne alebo sa obrátiť na svojho gynekológa a zmeniť liečbu. Nijak ma to svrbenie neobťažuje je to len take miestami.
  Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, svrbenie sa môže vyskytovať. Ak Vás to neobmedzuje a je to len občasné, pokračujte v liečbe. Pri zhoršení ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Macmiror

  , Autor: Michaelaa....

  Dobrý deň, dnes mi gynekológ predpísal tablety MacMiror Complex 500 a chcela by som sa spýtať, či môžem mať počas ich užívania pohlavný styk s ochranou? Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, počas liečby Macmirorom by ste sa mali vyhnúť pohlavnému styku. Pri akýchkoľvek nejasnostiach a ťažkostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.