• Macmiror complex 500

    , Autor: Majka221

    Dobre rano mam jednu otazku dnes by som si mala dat prvu tabletu macmiror complex 500 na vkladanie. Lenze som 5 mesiacov po akutnom cisarskom reze. Moja otazka znie nemoze mi nijak ublizit ucinok lieku na pooperacny rez? Dakujem

    Dobrý deň, nemusíte mať obavy, Macmiror sa vkladá do pošvy a s cisárskym rezom a s maternicou to nemá žiaden súvis. Inak jazvu na maternici už máte prakticky skoro vyhojenú, trvá asi 6 mesiacov kým je jazva úplne vyhojená. Pokračujte v úživaní Macmiroru.