• Zapal

    , Autor: Lucka123456

    Dobry den pan doktor doplnujem k teme ohladom zapalu a tabletkam macmiror complex 500 ....chcem sa opytat ci moze to byt spojene zo zapalom obcas mavam bolestivy pohlavny styk. Vytok. Mam nepravidelnu menstruaciu ale hlavne pri menstruacii po malej potrebe citim palenie nie v okoli posvy ale vo vnutry moja dr povedala ze to z toho zapalu a preto sa chcem opytat mam sa obavat ze je to.nieco vazne ? Alebo mi tp prejde po uzivani liekov dakujem

    Dobrý deň, podľa opisu sa jedná o štandardné prejavy vaginálnej infekcie. Podľa mňa sa nemáte čoho obávať. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.