• Liek

    , Autor: 552017

    Chcela by som sa opýtať mám antibiotika Macmiror Complex 500 vaginálne kapsuly môžem súčasne si dávať aj cicateidinu vaginálne čapíky ďakujem pekne Chudobová

    Dobrý deň, počas vaginálnej liečby Macmirorom si neaplikujte iné vaginálne preparáty. Cicatridina čapíky, či vaginálne probiotiká si aplikujte až po skončení liečby Macmirorom.