• ofloxin

    , Autor: Iva_1233

    Dobrý deň, užívam antibiotika Ofloxin už 6. deň (2. denne) na zápal močového mechúra, zatiaľ mi nezabrali. Mám ísť k lekárovi požiadať o iné, alebo mám ešte počkať? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, toto je skôr otázka na urológa. Ak však užívate antibiotiká už 6. deň a nepociťujete úľavu ani zlepšenie, navštívil by som lekára.