• ureaplasma parvum

    , Autor: Lia2

    Dobrý deň, vyšla mi pozitívna ureaplasma parvum. Boli mi predpísané antibiotika Medofloxine na liečbu mne aj partnerovi. Ak si dobre pamätám pani gynekologička mi predpísala antibiotiká na 7 dní- 2 tablety každých 12 hodín. Dnes tieto antibiotiká beriem už 7. deň spolu aj s probitikami, ale zneisťuje ma to, že v balení je tabliet na 10 dní. Bude liečba dostatočná aj keď ju ukončím 7. dňom, alebo je potrebné dobrať celé balenie? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

    Dobrý deň, nič sa nestane, ak doberiete liečbu plných 10 dní. Ak ste mali užívať antibiotiká 7 dní, zvyšné tablety si ponechajte do budúcna, ešte sa Vám môžu zísť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.