• Krvácanie po potrate

    , Autor: anicka-hom

    Dobrý deň, som 4 týždne od potratu v 19. tt pri ktorom mi aj robili čistenie maternice. Krvácala som 2 týždne striedavo silnejšie a slabšie a potom sa to ustálilo. Bola som u lekára na kontrole po 3 týždňoch kde mi povedal, že je všetko v poriadku, no teraz som začala zase špiniť do hneda aj s krvou. Môže to byť už menštruácia, alebo sa maternica ešte čistí od toho potratu? Mala by som navštíviť znova lekára, alebo je to normálne? ďakujem

    Dobrý deň, prvá menštruácia po potrate alebo výkone na maternici obvykle nastane o 4-6 týždňov od výkonu. Je veľmi pravdepodobné, že máte menštruáciu. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.