• skrvácanie po potrate

    , Autor: odbornik6

    Dorbý deň,mám jednu otázočku, som po spontánom potrate,a chcela by som sa opýtať ako dlho bude trvať krvácanie,je to ako po pôrode 6týždnov,alebo inak?Keď som potratila tak mi nerobili kyretáž,iba ma nechávaju vyčistiť sa,teraz je to asi 4 den po potrate

    Dobrý deň,
    krvácanie po spontánnom potrate je veľmi individuálne, závisí aj od toho, v ktorom týždni ste potratili. Keď ste neboli "čistená" resp. nebola robená inštrumentálna revízia alebo kyretáž krvácanie zväčša trvá 14 dní, prípadne do ďalšej menštruácie.