• HSIL

    , Autor: nikoletta

    Dobrý deň. Ďakujem za včerajšiu odpoveď ohľadom cytologie HSIL. Chcem sa objednať ku vám na zákrok do Šace. Mohli by ste mi prosím vás napísať tel. číslo na ktoré mám zavolať ohľadom konzultácie termínu?Našla som 3 čísla ale neviem ktoré je správne. Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, objednáva sa osobne, každý pondelok, 3. poschodie, gynekologická ambulancia. Musí Vás vidieť prednosta alebo starší lekár na gynekologickej ambulancii, ktorý Vás objedná. Telefónne číslo na našu gynekologickú ambulanciu je 055/7234 213.