• Krvavý výtok

    , Autor: foryou

    Dobrý deň,chcela by som Vás poprosiť o radu.Pred dvoma týždňami som začala užívať antikoncepciu Softine. Asi dva dni po menštruácií sa začal objavovať krvavý výtok úplne slabý,teraz je to už aj hnedý výtok. Nie je silný,ani nemám žiadne bolesti. Môže to byť preto,pretože ešte nie som zvyknutá na antikoncepciu alebo to môže byť aj niečo iné? Ďakujem pekne.

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne je to spôsobené užívanám antikoncepcie, pri antikoncepcii je menštruácia zväčša slabšia a kratšia.