• Aerobna kultivacia

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, chcela by som sa Vas opytat na liecbu pri uvedenych zisteni nalezov a co to vlastne je nakolko moj gyn. ma dovolenku este dva tyzdne .nalez: staphylococcus sp.-koagulaza neg. , nalez: stredne masivne lactobacillus sp.vaginalis neproduk.H2O2, Epitelie poz.++, leukocyty PMN poz.+, lactobacillus poz.++
    Prosim pomozte mi, za odpovede velmi pekne dakujem .

    Dobrý deň,
    tento váš nález je absolútne v poriadku, Nemusíte sa obávať.