• Otehotnenie

    Dobry den.Dnes ste mi odpisali na moju otazku a pytali ste sa este nieco,tak Vam skusim odpovedat ako sa len da.No moj porod prebiehal celkom normalne,no mali bol velky a nemohla som ho vytlacit.Pani doktorka sa radila s primarom ze by bolo najlepsie aby som isla cisarskym no primar odpovedal-nie cisarskym to nepojde.bud porodi normalne alebo......no pri porode ma nastrihli ale mali nesiel von,tak sa mi sestricka zvalila na brusko a ja som sa roztrhla az ku konecniku.odtvedy mam problem s konecnikom a ked idem na wc a potlacim cely konecnik mi vynde a mam bolesti pri pohlavnom styku ako kedy ale dost casto.viete ked som bola po tyzdni na cisteni moj gynekolog a byvaly primar oddelenia povedal mojej mame ze urcite som mala ist cisarskym rezom.hazardovali s mojim zivotom aj zo zivotom mojho dietata.nevedela som ze beriem tabletky a ze mam naplanovanu operaciu pocas tehotenstva.to ze som tehotna som sa dozvedela neskoro.To ze mam slabu maternicu mi naznacil doktor.Povedal ze je vidno ze maternica je slabsia a ze je ako to povedat noooo natrhnuta ci co.Gynekolog mi povedal ked sa dozvedel ze som tehotna aby som okamzite isla lezat do nemocnice lebo pridem o dieta a ze nevie ci budem schopna vynosit babatko.viete nakolko som si pri prvom dietati dost vytrpela,velmi by som este chcela babatko,no mam strach ze o neho pridem alebo ze bude chorucke-mentalne postihnute a tak.no urcite viem ze nechcem a nebudem rodit u nas a ze budem musiet rodit cisarskym,kvoly konecniku a nasledkom po prvom porode ktore ma sprevadzaju uz 5 rokov.Mozete mi nejak poradit?

    Rozumiem vášmu strachu, no každá gravidita je iná. Každopádne si stále myslím, že dieťatko mať môžete, je možnosť navštevovať poradňu pre rizikovú graviditu, ak to bude opodstatnené.