• Zapaly a otehotnenie

    , Autor: Simona40

    Dobry den, prosim Vas moze mat casta bakterialna vaginoza vplyv nato, ze sa mi nedari otehotniet? Moze sa pocas nej mat styk, ci az po prelieceni? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak máte v pošve infekciu, či premnožené "zlé" baktérie, je najprv vhodné vaginálnu mikroflóru upraviť a infekciu preliečiť a až následne sa snažiť otehotnieť. Počas liečby je vhodné nepraktizovať pohlavný styk. Nepoznám však žiadne bližšie výsledky kultivačných vyšetrení, ani ďalšie informácie, preto sa Vám neviem takto bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.