• Krvácanie počas pauzy

    , Autor: Danka02

    Dobrý deň, pán doktor. Užívam antikoncepciu leverette a momentálne mám 7 dňovu pauzu. Prišlo mi krvácanie a je slabé, krv je hnedá. Je v poriadku takýto typ krvácania pri HAK?

    Dobrý deň, áno, je to v poriadku, je to bežné. Väčšinou je krvácanie z vysadenia slabej intenzity. Je to však individuálne. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.