• Som stále chránená?

    Dobrý večer pán doktor. Užívam antikoncepciu a viem že ma pri nej nesmie prehnať a keďže mám stolicu 2 krát denne. Večer asi po 8 hodinách od užitie HAK a následne ráno pred užitím ďalšej HAK. Je účinok zachovaný? Všade píšu len o hnačke a jedna stolica nemá vplyv ale ak mám práve stolicu dva krát denne je to ok?

    Dobrý deň, ak nedošlo k hnačke do 3. - 4. hodín od užitia tabletky hormonálnej antikoncepcie, ste plne chránená. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.