• Menzes

    Dobry den, co ak dostanem menzes vecer alebo v noci. Kedy mam zacat potom uzivat antikoncepciu? Ak by sa vyskytlo krvacanie aj mimo menzesu, som stále chránená? Byva to silne krvacanie? Ďakujem

    Dobrý deň, začať sa má na prvý deň menštruačného krvácania, nemusí to byť hneď v okamžiku zistenia krvácania, ale v ten deň. Počas užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie je pomerne bežné, hlavne v začiatkoch, špinenie alebo slabé krvácanie aj počas cyklu. Za predpokladu, že budete užívať tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne, budete chránená. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.