• Zle užívanie antikoncepcie

    , Autor: Tete57798

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné že otehotneniem keď som antikoncepciu používala 21 dní a 7 dní mala byť prestavka no na 7 deň som už tabletku užila. Je to veľký problém? Čo mám urobiť

    Dobrý deň, nie je to žiadny problém, skrátili ste si tým a posunuli cyklus o jeden deň. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.