• Zabudnutá HAK

    , Autor: Zuzana195

    Dobrý večer, včera som mala užiť v poradí 19 tabletku z blistra mojej HAK, ale zabudla som na ňu a užila som ju asi v podstate presne po 12hodinách, som v tomto prípade stále ešte dostatočne chránená ? lebo sme mali s priatelom aj nechránený pohlavný styk, alebo mám užiť aj tapletku “deň po” ?

    Dobrý deň, ak ste užili tabletku hormonálnej antikoncepcie do alebo presne 12 hodín od času pravidelného užívania, mali by ste byť ešte chránená. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.