• KATYA

    Vážená pani Dr.,
    beriem antikoncepciu MAITALON jeden rok,ale moja gynekologička mi predpísala antikoncepciu KATYA, pretože obsahuje menej estrogénu a stojí menej peňazí. Povedala mi, že keď doberiem MAITALON, tak si mám dať 7 dní pauzu a na 8. deň pokračovať už s KATYA (ako vždy s užívaním MAITALON). Prosím Vás, aký je Váš názor na hak KATYA ? Som hneď od prvého dňa užitia KATYA hránená?
    Ďakujem za Vašu odpoveď

    Dobrý deň,
    ste správne poučená, pokračujte ako vám bolo lekárom doporučené
    chránená ste od prvého dňa
    každá antikoncepcia sedí inej pacientke, a vyhovuje jej v inej miere, uvidíte ako budete s týmto prepárom spokojná
    s podzravom