• Prosim o radu

    Zdravim, uzivala som HK Belara pred viac ako pol rokom, potom som ju vysadila .. Teraz som ju znova nasadila spat v prvy den menstruacie a uz mam prve plato zjedene, nastala 7dnova pauza pred 4dnami a dnes sa dostavilo spinenie, hnedy vytok a vydesilo ma to pretoze nikdy pred tym sa mi to nestalo' s priatelom mame samozrejme sex aj s prezervativom estre stale, odvtedy co som nasadila znovu antikoncepciu mam neustali pocit hladu, ale snazim sa kontrolovat, prekvapilo ma to pretoze pred tym som to nikdy nepocitovala. Prosim o radu, dakujem.

    Dobrý deň,
    špinenie je normálne , môže pri novom nasadení byť prítomné
    vyčkajte 2-3, cykly, kým sa organizmus nastaví oppäť, ak by vám preparát nevyhovoval, dop. zvážiť zmenu
    prezervatív už používať nemusíte, ak užívate správne chránená ste
    s pozdravom