• Prasknutý kondóm

    Dobrý deň, poprosím o radu. Včera sme mali s mužom styk, 2x s kondómom. Pri začatí druhého aktu sme nasadili nový kondóm, ktorý sa ale časom pretrhol, ale keď sme si to všimli už sme ďalej nepokračovali. Je tu šanca, že ejakulát z prvého rázu ešte stále mohol byť prítomný v kondóme ktorý praskol? Je tu šanca na tehotenstvo, keď som 4 dni pred MS? Ďakujem. Hana

    Dobrý deň, aj keď je pravdepodobnosť otehotnenia za daných okolností pomerne dosť malá, nie je nulová. Odsledujte si to.