• uzivanie hak

    , Autor: kacenka19

    Dobrý deň, obraciam sa na Vás lebo neviem ako teraz postupovat. Začala som z užívaním Dienorette. Beriem ju iba 7 dní ale včera na 6 deň som mala silnú hnačku asi dve hodiny po užití tablety tak som postupovala ako na letáku a vzala si daľšiu tabletu a tak sa teraz chcem spýtať že či mám vziať teraz len tých 20tabliet alebo si tú jednu vziať z dalšieho balenia? A ešte aký časový odstup medzi užívaním tabliet denne je prípustný ? Rozdiel nejakých 20 minút je v poriadku ? ďakujem Vám pekne za odpoveď :)

    Dobrý deň,
    vziať ďalšiu z ďalšieho balenia,
    časový odstup,- denne užívajte priližne v rovnakom čase, 20 minút aj hodina aj hodina a pol je v poriadku.Neobávajte sa
    S pozdravom