• Artizia

    Dobry vecer.Chcela by som sa spytat na nasledovne.Zacala som uzivat hak Artizia po prvykrat na 7 den menstruacie.Po uziti 9 tabletky som mala nechraneny styk.Je tam moznost tehotenstva?Ak ano, mozem uzit tabletku Escapelle?Dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    nerozumiem z akého dôvodu ste začali užívať antikoncepciu na 7 deň menštruácie. Antikoncepcia sa má začať užívať na začiatku menštruácie + nasledovných 7 dni je nutné používať kondóm. Preto je šanca otehotnenia reálna. Escapelle ma zmysel do 72 hodín.