• Musmula

    Dobrý den prajem, prosím o odpoveď týkajúcu sa o antikoncepcie artizia. Užívam ju dlhodobo ale naposledy som z jedného blistra uzila len 3 tabletky a potom som prestala lebo som ich zabudla zobrať so sebou. Teraz mam počkať na ďalšiu menštruáciu a potom môžem pokračovať v tomto balení kde mam este 18 tbl alebo zobrat úplne nové??? Veľmi pekne ďakujem

    Dobrý deň, najvhodnejšie je vyčkať menštruáciu a v prvý deň menštruácie začať s užívaním nového plného blistra hormonálnej antikoncepcie. Spomínaný začatý blister si môžete nechať do rezervy v prípade, že by ste si nestihli vybrať ďalšie balenia antikoncepcia včas.