• Vynechanie menštruácie

    Dobrý deň. Užívam antikoncepciu Artizia takmer rok a zatiaľ mi vždy prišlo riadne krvácanie z vysadenia. Ale tento mesiac mi na deň krvácania prišlo len veľmi slabé špinenie. Čo mohlo spôsobiť túto zmenu? Znamená to nejaký problém?

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je to pomerne časté, niekedy sa krvácanie z vysadenia nemusí dostaviť vôbec. Nemusí to znamenať žiadny problém. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.