• Antikoncepcia

    Dobrý deň, som skoro 3 mesiace po pôrode prvú menštruáciu som mala 4. 1. a gynekologička mi predpísala antikoncepciu Maitalon. Bohužial na dalšie krvácanie stále čakám kedže aj pred pôrodom som mávala dlhší cyklus a často mi aj menštruácia meškala. Chcem sa opýtať či je nutné čakať na prvý deň krvácania aby som antikoncepciu nasadila. Ďakujem

    Dobrý deň,
    bolo by to ideálne,ale v takomto prípade môžete začať s užívaním antikoncepcie aj mimo menštruácie, je však nutné počítať s mimomenštruačným krvácaním, resp. s nepravidelným cyklom.