• Biopsia močového mechúra vs. antikoncepcia

    Dobrý deň,
    20.8. mi robili biopsiu močového mechúra. Pred operáciou som vysadila antikoncepciu. Výsledky z histológie budú 18.9.. Po operácii som 10 dni brala flaxiparine. Prosím Vás o Vašu radu, a teda kedy môžem opäť začať užívať antikoncepciu? Užívala som MAITALON. Ďakujem krásne za odpoveď.

    Dobrý deň, štandardne sa začína s užívaním hormonálnej antikoncepcie v prvý deň menštruácie, takže najlepšie bude počkať do najbližšej menštruácie a následne v prvý deň menštruácie začať s užívaním tabliet hormonálnej antikoncepcie.