• bolesť žalúdka

    Dobrý deň prajem. už 11.mesiac užívam HAK Softinelle a v poslednej dobe začínam pociťovať čoraz častejšie bolesti žalúdka občas spojené s pocitom na zvracanie, pričom nezvraciam, a pocitom sucha v ústach. môžu byť tieto problémy spojené s užívaním HAK?ak áno je potrebné po dobratí balenia HAK vysadiť alebo stačí vyskúšať iný druh? ešte dodám že mám ochorenie celiakiu. za odpoveď ďakujem

    Dobrý deň,
    pravdepodobnosť, že vaše ťažkosti súvisia s antikoncepciou je veľmi malá, ak by bola príčina v antikoncepcii ťažkosti by vám začali hneď po začatí užívania a nie až po 11 mesiacoch.Preto si nemyslím, že je nutné HAK vysadiť alebo skúšať iný druh. Pravdepodobne to súvisí s vašou základnou diagnózou.