• Tabletka po

    , Autor: Majda

    Zdravím. Pred 21 dňami som užila tabletku po. Na 14 den som si robila tehotenský test negatívny robila som si ho aj na 20 tiež negatívny.. Dostala som po 11 dňoch špinenie a následne krvácanie kt. trvalo 3 dní 2 dní potom bolo špinenie.. Toto krvácanie som dostala 4 dní pred očakávanou menštruáciou.. Ale aj tak mam stále bolesti v prsiach a mam aj bolesť v podbrušku bolesť žalúdka.. Je možné že môžem byť tehotná? Ďakujem za odpoveď..

    Dobrý deň, užitím emergentnej hormonálnej antikoncepcie môže dôjsť k znepravidelneniu menštruačného cyklu. Spomínané krvácanie, či špinenie sa preto môže vyskytovať. Za predpokladu, že ste užili tabletku emergentnej hormonálnej antikoncepcie včas, je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.