Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Chiropraktik- hernia platnicky

    , Autor: anka-3

    Dobrý deň, bola mi zistená hernia platničky a ortopéd mi odporučil okrem fyzioterapie aj sedenia u chiropraktika. Troška mám obavy, aby mi to ešte nezhoršil keďže skúsenosti ľudí sú rôzne. Aký je prosím Váš odborný názor? Dotyčný chiropraktik, ktorého mi odporučil, je certifikovaný a má diplomy z britských univerzít. Ďakujem.

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Pokiaľ je chiropraktik vyštudovaný v svojom odbore tak by mal presne vedieť ako postupovať pri hernii platničky. Ortopéd Vám poradil správne, že je dôležitá aj fyzioterapia. Moje skúsenosti sú také, že veľa bolestí je spôsobených okolitými blokádami takže chiropraxia vie veľmi pomôcť. Ak máte obavy začala by som cvičením a uvidíte ako sa budete cítiť. Držím palce. Pekný deň