Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • štvornožkovanie

    , Autor: veronika1812

    Dobrý deň, dcérka bude mať o chvíľu 9 mesiacov, zatial sa len plazí dozadu a okolo svojej osi, dopredu nelozi a ani ešte neštvornožkuje. Akými cvikmi jej dopomôcť aby sa to naučila?

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Cvičenie na správny vývoj sa nedajú poradiť takto na diaľku. Vašu dcérku je potrebné vyšetriť ako je na tom vývojovo. Sú špeciálni fyzioterapeuti, ktorí sa venujú bábätkám a ak je potrebné, tak Vám ukážu čo je potrebné cvičiť.

    Pekný deň