Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Bolest na pravom boku pri panve

    , Autor: gabi1978

    Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať. Uz asi tyzden ma boli na pravej strane boku ako je klb alebo panva. Bolest je taka akokeby som sa buchla. Neboli to stále ale je to dost nepríjemné. K lekarovi sa chystam tento tyzden len chcela by som sa opýtať že z čoho to môže byť a co sa tam nachádza. Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Lokalita v oblasti panvy a bedrového kĺbu je veľmi komplikovaná. Nachádza sa tam veľa úponov svalov a je to miesto častých prenesených bolestí. Takže podľa tohto popisu neviem určiť čo by to mohlo byť. Odporúčam komplexné rehabilitačné vyšetrenie.