Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Bolest chrbta

    , Autor:

    Dobry den chcela by som sa spytat dlhsiu dobu ma pobolieva chrbat v poslednej dobe je to hrozne hlavne v noci ked spi do toho mi aj trpnu ruky vzdy sa nato budim ze sa neviem otocit ale len ked lezim na bruchu lekar mi predpisuje len lieky na utlmenie bolesti prosim co s tym dakujem pekne

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Určite navštívte fyzioterapeuta. Vyšetrí si vás, ošetrí, vysvetlí Vám kde máte problém a naučí Vás ako si s tým poradiť aj doma. Tŕpnutie rúk môže byť napr. z krčnej chrbtice alebo z preťaženia prsných svalov. Mnohokrát stačí pár jednoduchých kompenzačných cvikov a bolesti ustúpia. Tlmenie bolesti liekmi nerieši príčinu.
    Držím palce