Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • problem s učenim

    , Autor: kominicikova

    Dobry večer mam taky problem dcera navštevuje 1.ročnik zs vobec sa nesustredi ked uči.telka vysvetluje latku.Ked sa s nou doma učim tak ked jej dam zo šlabikara opisat text tak nema problem ale ako jej diktujem diktat tak už jej to robi problem.Ked ešte navštevovala školku tak sme navštivili detskeho psychologa a on ju vyšetril a potom mi povedal že učitelka v škole sa jej bude musiet venovat viac ako ostatnym detom.Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Mali by ste opäť vyhľadať psychológa a zistiť, čo je dôvodom dcériných ťažkostí a čo môžete robiť vy doma, prípadne čo môže robiť psychológ alebo špeciálny pedagóg v poradni pre to, aby sa situácia zlepšila. Tiež by vám mali poradiť, aké zmeny by mala uplatňovať pani učiteľka pri vyučovaní.