Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • sprava

    Dobri den naš 5 ročni chlapec roby dakediy grimasi a pritom nackakuje čo by to mohlo byt. Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Z takéhoto stručného opisu neviem, čo by to mohlo byť. Buď napíšte viac o tom, kedy sa to objavuje, či to už má dlhšie, ako často sa to objavuje, či to vie ovládať...alebo sa poraďte osobne s vašou detskou lekárkou/lekárom.