Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Rotavirus

    , Autor: Eliska

    Dobry den chcem sa opytat na vas nazor. V piatiok 26.4. Sme dali dceru ockovat hexa+pneumokoky a neuvedomili sme si ze mozme dat aj rotavirus. Rada by som vedela ci nebude velka zataz na organizmus malej ked rotavirus dame teraz po tyzdni ked sa ako tak pozviechala z tej prvej vakciny.
    Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Po neživej vakcíne (Pneumokoky a hexavakciína) sa môže podať ďalšia vakcína s odstupom 2 týždňov. S pozdravom doki Katka