Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Ockovanie

    Dobry den,chcela by som sa spytat,syncek ma 3 mesiace a ide na povinne ockovanie. Zaroven mu bude podany aj sirup proti rotavirusom. Moze sa ppdat oboje v jeden den? Vdaka

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Pekný deň prajem! Áno, bežne sa podáva rotavírusová vakcína spolu s hexavakcínou a pneumokokovou vakcínou. S pozdravom doki Katka