Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Bakteria

    , Autor: Lejlunka

    Dobri večer som v 37yizdni tehotenstva v 36 mi zistili streptokok agalactiae mam do porodu 3tiždne doktor mi predpisal Dalacin tabletki beriem ich kazdich 12hod a Dalacin mast do pošvi ras za den na 7 dni stihnem sa viliecit do porodu? Dakujem

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň,
    máte svojho gynekológa, akékoľvek otázky určite diskutujte s ním, alebo s iným gynekológom. Nám nenáleží posudzovať postup gynekologickej liečby.
    Hrčková