Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Adenomatoza prsníka

    , Autor: Ema14455

    Dobrý deň,
    Mám taký problém. Gynekológ ma poslal na sono prsníkov kde mi našli nejaký zápal alebo niečo také,zapálene žľazy. Je to veľké 14,3x22,4x28,2mm. Je to dosť hmatatelné,bolestivé a pociťujem pálenie v prsníku. Toto pretrváva cely čas. Lenže moj gynekológ mi povedal,že to nič neni a mám prísť na kontrolu až o pol roka. Mne sa to nezda a neviem to len tak nechať lebo pociťujem bolesti. Ďakujem pekne :)

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň,
    Túto otázku nevieme posúdiť my, skúste sa obrátiť aj na iného gynekológa, aby posúdil Váš zápal a liečbu.
    Alena Hrčková