• Hnedý vytok

    , Autor: Katariiiiinka

    Dobrý deň, Som v 5tt, hcg 200, na sone vyzeralo byt všetko ok. Včera som bola u gynekologicky a bolo všetko ok. Už týždeň užívam ráno a večer progesteron- no včera večer som zabudla. Ráno som sa zobudila a mala som trocha ružového výroku a tedaz celý deň hnedý, nie je ho veľmi veľa ale je, momentálne nemám bolesti. Myslite, že je to kvôli progesteronu? Mám ísť na pohotovosť alebo je to ok? Ďakujem

    Dobrý deň,
    pri hladine 200 si neviem predstaviť, čo na sono vyzeralo OK, lebo je to veľmi nízka hladina na to aby sme videli plod. Netreba ísť na pohotovosť, vývoj plodu sa nedá ovplyvniť, stačí ultrazvuková kontrola podla objednania.