• 17tt krv z pošvy po stolici

    , Autor: Miiirkaa

    Dobrý deň. Som v 17tt+4 dni. Mávam momentálne problém so špinenim. Stalo sa to v priebehu dvoch týždňov 3x (na papieri po stolici ružovkastý výtok a raz hnedý výtok malého množstva na vložke). Na vyšetrení všetko stále v poriadku. Jedine placenta 18mm od vb vraj sa ešte povytiahne. Nariadený kľudový režim. Dnes pri stolici na papieri krv z pošvy. Hneď aj prešlo. Stolica je momentálne problémová asi užívaním železa. Mám z toho veľké obavy. Stáva sa to? Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    každé krvácanie v tehotnosti znamená hrozbu, ale nedá sa s tým nič robi´t, iba počkať, ako sa situácia vyvinie, zrejme je to kvôli nižšie uloženej placente. Kľudový režim je nezmysel, nič to nepomôže.