• Som tehotna?

    , Autor: Používateľ

    Dobrý deň, minulú sobotu 10.2. Som mala pohlavný styk s priateľom. Použili sme pharmatex čípky aj kondóm. Potom sme natiahli ďalší a o cca 15 minút sme pokračovali ( priatel sa predtym vymočil aj utrel ruky aj ja). Neurobil sa však vo mne, prvý krát to bolo rychle vytiahol ho a ejakuloval do kondómu. Druhý krát na brucho. Mešká mi menštruácia ( mám nepravidelný cyklus) aktuálne mám hnedé špinenie 2hý deň.( no vcera ma prstoval trochu silnejšie) Urobila som si 4 včasné tehotenské testy a všetky sú negatívne. Mám sa obávať tehotenstva?

    Dobrý deň,
    je to iba 9 dní od možného oplodnenia, takže testy určite ešte nebudú pozitívne, ak by náhodou k nemu došlo.
    Treba počkať minimálne 14 dní a testy zopakova´t, hoci tehotenstvo je veľmi nepravdepodobné.
    Dajte si napísať hormonálnu antikoncepciu, je vysoko spoľahlivá a upraví sa Vám aj cyklus.