• plodový vak a pozitívne hcg

    Dobrý deň,

    predpokladám, že som asi tehotná. Poslednú menštruáciu som mala 21.10., robila som si asi tri testy a všetky boli pozitívne. Lekár ma poslal na sono 8.12., ale na sone bolo vidieť iba plodový vak a nie plod. Následne mi lekár odobral krv na hcg a jeho hodnotu som si overila po telefóne a bola 60500. Je to v poriadku? V ktorom týždni, je vidieť už aj plod? Som tehotná?

    Ďakujem za odpoveď. Prajem pekný deň

    Dobrý deň,
    ak je vidno plodový vak, ta to može by´t v poriadku, plod sa vyvinie následovne, stačí kontrola ultrazvukom za 14 dní. Ale samozrejme je i mžnosť že sa plod nevyvinie a tehotnosť skončí potratom.