• Hcg

    Dobrý deň chcem sa opýtať som 4+3 týždeň tehotenstva a dnes mi vyšlo hcg 146 je to v poriadku? O 3 dní mám ísť zase na krv mám strach že to je málo keďže som potratila pred rokom a teraz sa nám podarilo po roku ďakujem.

    Dobrý deň,
    na to sa nedá nič povedať a je to úplná a nezmyselná blbosť takto opakovane vyšetrovať HCG, pretože hladina nič nepovie. Počkajte 14 dní a dajte si spraviť ultrazvuk.