• Funeling

    , Autor: Kika_211

    Dobrý deň pán doktor, veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď k nižšie položenej otázke ohľadom ck33 mm v 28tt a kludoveho režimu. Veľmi ma Vaša odpoveď potešila avšak ešte by som sa chcela opýtať na doplnenie, čo znamená to ,,funeling v dĺžke od 8mm do 4 mm" .
    Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Váš čas a za to čo pre nás ženy robíte.

    Dobrý deň,
    musel by som vidieť nález na krčku, pretože by sa mala písať čisto funkčná časť krčka.
    Ak ste v okolí BA a chcete druhý názor, prídite v utorok na ambulanciu č. 55 medzi 9.00 a 11.30 na našej poliklinike v Ružinove.
    Ak by bol skrátený krčok, jediná overená liečba je vaginálne podávanie progesteronu.